Coaching Duchowy . Coaching Intuicyjny

Wiem, że wszystkie odpowiedzi są w Tobie. 

Wiem, że nauczono nas, aby szukać odpowiedzi na zewnątrz, zwracać się do ekspertów, ufać innym, że oni mają najlepsze odpowiedzi dla Ciebie/dla mnie. 

Wiem, że zwracając się do siebie, stając we własnej prawdzie, te odpowiedzi po prostu są.

Każdy z nas jest jedyną i własną medycyną.

Inni mogą nam towarzyszyć, wesprzeć, ale nikt Ci nie powie co rzeczywiście jest najlepsze dla Ciebie. A jeśli tak mówi, to pewnie dlatego, że ma w tym swój interes.

Każdy z nas ma swoje własne dary, talenty, lekcje życiowe, pragnienia i marzenia.

Każdy z nas ma własną ścieżkę i tylko Ty jesteś ekspertem swojej ścieżki, kreatorem własnego życia. Tylko Ty masz moc stwarzania i niszczenia. Tylko Ty, nikt inny.

 

Na czym polega coaching duchowy/intuicyjny skoro nie daję Ci porad i nie mówię co zrobić?

Odpowiedzi, których szukasz są w polu nieświadomości. W trakcie sesji łączę się za Twoją zgodą z Twoim Wyższym Ja i Duszą i przeze mnie przepływają pytania do Ciebie i przekazy. A ja towarzyszę Ci w tej wielowymiarowej podróży i jestem „jakby przekaźnikiem” Twojej Wyższej Inteligencji.

W trakcie sesji często:

 • zyskujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, o ile jest to dla najwyższego dobra.
 • transformujemy cień (blokady) w światło, aby mogła popłynąć energia i wyjść z zastojów.

Jak wygląda coaching duchowy/intuicyjny ze mną?

Poniżej znajdziesz nagranie coachingu duchowego, który poprowadziłam w grupie:

Z jakimi tematami najlepiej zgłosić się na sesję coachingu duchowego?

Zazwyczaj osoby, które zgłaszają się do mnie, chcą wnieść temat związany finansami w swoim życiu. Dzieje się tak dlatego, że od 2012 roku pracowałam głównie z tym tematem w ramach mojej marki Zadbana Finansowo, ale poniżej wypisuję listę tematów, z którymi możesz się zgłosić do mnie, jeśli to w tych tematach chceszczuć większą satysfakcję i radość:

 • RELACJE ( w tym relacje z pieniędzmi, z partnerem, ludźmi);
 • POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI;
 • EMOCJE;
 • ENERGIA MĘSKA I KOBIECA;
 • SAMOTNOŚĆ;
 • WEWNĘTRZNE DZIECKO;
 • BIZNES – rozwój i prosperowanie;
 • ROZWÓJ DUCHOWY;
 • OBFITOŚĆ.

Gdzie się tego nauczyłam?

Podstawą mojej pracy jest empatia i moja Intuicja. To przez moją Intuicję Wszechświat mnie kierował do różnych nauczycieli, którzy pokazali i nauczyli mnie korzystać z mojej własnych darów. Tych nauczycieli było wielu, ale poniżej napisze o kilku, którzy mieli największy wpływ na mój rozwój.

Moim pierwszym nauczycielem był Marek Rożalski. To dzięki niemu nauczyłam się pracowac z ludźmi wg. wysokich standardów. To on nauczył mnie Coachingu.

Chcę także uhonorować Małgorzatę Zwierzyńską, która była i moją teraputką jak i wprowadzającą do Kronik Akaszy, dzięki której zyskałam umiejętności Konsultanta Kronik Akaszy.

Pragnę także wspomnieć o Marku Aleksandrze, który wprowadził mnie w świat channelingu z Wysokimi Energiami, przy którym poznałam siebie na planie duchowym i energetycznym.

Teraz spostrzegłam, że wszystkich moich nauczycieli, których wymieniłam tutaj łączy litera M w imieniu 🙂 M jak Miłość xD 

Jak się zapisać na coaching duchowy?

Sesja indywidualna

Sesje prowadzę online, poprzez aplikację Zoom.

Sesja jest nagrywana i nagranie audio sesji wysyłam po spotkaniu – do pobrania.

Sesja główna trwa około 50 minut.

Po sesji głównej, około 7 dni później zdzwaniamy się na 10-15 rozmowę podsumowującą.

Sesja główna + podsumowująca: 555 zł

Aby się zapisać, wystarczy napisać do mnie email w temacie Coaching Duchowy 1:1.

Sesja grupowa

Sesje prowadzę online, poprzez aplikację Zoom.

Na sesji grupowej mamy maksymalnie 5 uczestników.

Czas trwania całej sesji, przy udziale 5 osób, to około 2,5 godziny.

Magia sesji grupowej polega na tym, że od innych uczestników wypływają tematy, które, w jakim aspekcie dotyczą i Ciebie. Nie ma tutaj przypadków.

Sesja grupowa: 333 zł/osoby

Aby się zapisać, wystarczy do mnie napisać i zarezerwować miejsce.

 

DATY SESJI GRUPOWYCH (max. 5 osób w grupie):

09.05.2024 (czwartek), start o godzinie 10:00

NAPISZ DO MNIE, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SESJĘ COACHINGU DUCHOWEGO

3 + 11 =

Justyna Kwiatkowska

Gwiezdna podróżniczka, tłumaczka Wszechświata, channelerka

fot. Karo Wicher

 

Jestem w ciągłej podróży przez Życie, a moim drugiem imieniem jest Transformacja.

Przez wiele lat, w roli coachki i mentorki, prowadziłam markę Zadbana Finansowo i wspierałam kobiety w mentalnej transformacji przekonań i programów ograniczających dotyczących finansów oraz wspierałam w budowaniu prosperujących pasjobiznesów.

Moja Dusza pochodzi m.in. z mentalnej planety, gdzie głównie było nastawienie na rozwój mentalny i intelekt, co świetnie tłumaczy moje zamiłowanie do transformacji mentalnych programów i ograniczeń.

Moja Dusza trenowała m.in. w sferze odpowiedzialnej za pieniądze i obfitość materialną, co jest dla mnie potwierdzeniem, że praca w obszarze pieniądza + mentalności jest częścią „mojej pracy”.

W moim przypadku odczyt Projektu Duszy był w dużym stopniu potwierdzeniem, że idę najlepszą ścieżką przez życie, którą wybierałam intuicyjnie, podążając za znakami Wszechświata. Jednak w momencie podejmowania tych decyzji nie miałam takiej świadomości i wiedzy.

Dzięki potwierdzeniu i nowym informacjom, do których zyskałam dostęp na temat mojej Duszy, mogłam dalej świadomie wyruszyć w swoją życiową podróż, ale już na świadomym, duchowym poziomie.

Pragnę towarzyszyć teraz Tobie w tej drodze i pokazać Ci potencjały Twojej Duszy, abyś mogła/mógł je świadomie ucieleśniać i sprawiać, że Twoje wewnętrzne Światło jeszcze mocniej mogło świecić nie tylko dla Ciebie, ale i nam wszystkim.

Zapraszam ❤️

Jeśli masz pytania, napisz do mnie.