Odczyt Portretu Duszy z Kronik Akaszy

Koncept Projektu Duszy poznałam na początku 2022 roku, po czym głębiej zanurkowałam w ten temat i dalej go badałam, ale właśnie pierwsze odczyty Projektu Duszy dla klientów zaczęłam realizować w 2022 roku i wtedy zaczęłam zbierać pierwsze doświadczenia.

Oficjalnym ojcem badania pochodzenia i tożsamości Duszy jest Arlen Bock z żoną. Ich prace są dalej kontynuowane i rozwijane przez innych channelerów Kronik Akaszy, którzy zgłębiają ten temat.

Czym są Kroniki Akaszy

Kroniki Akaszy to pole energetyczno-informacyjne Wszechświata, taka jakby biblioteka energetyczna, w której przechowywane są wszystkie informacje i tak Kroniki Akaszy przedstawia wiele lektur.

W moim doświadczeniu Kroniki Akaszy są kanałem informacji, wiedzy i komunikacji, wchodząc do Kronik z właściwą intencją i pytaniami, odbieram informacje i odpowiedzi na temat danej istoty, która wyraża na to swoją świadomą zgodę i udziela mi jej.

Kilka słów o Duszy

Wszyscy pochodzimy ze Źródła, jesteśmy energią źródła w ciele fizycznym, ale zanim to się wydarzyło, to każdy z nas był przygotowany na pierwsze wcielenie. Niektóre Dusze od razu wcielają się na Ziemi, inne rozpoczynały swoje pierwsze inkarnacje w innych systemach gwiezdnych, w innych zakątkach Wszechświata i te Dusze nazywamy Gwiezdnymi Przewodnikami.

Więcej o Gwiezdnych Przewodnikach i o tym, jakie są jakby znaki szczególne tych Dusz, mówiłam w 9 odcinku podcastu.

Twoja Dusza ma swoją historię i poniżej przedstawiam Ci “parametry” Duszy, które mogę dla Ciebie sczytać:

Pochodzenie Twojej Duszy:

Nasze Dusze często doświadczały różnych miejsc we Wszechświecie, zanim inkarnowały, dlatego jeśli tak jest w przypadku Twojej Duszy to napierw sczytuję pochodzenie, które ma największy wpływ na tę obecna inkarnację ziemską.

Każde miejsce, z którego Dusza pochodzi cechuje się swoimi indywidualnymi właściwościami i historią. To trochę jak na Ziemi, osoby, które urodziły się w Azji są kulturowo i mentalnie różne od mieszkańców Europy.

Energetyczne Centrum Treningowe Duszy/Tożsamość Duszy

Każda dusza, która inkarnuje, trenuje w jednym, a czasem w dwóch ośrodkach/sfer energetycznych. Po tym treningu dusza staje się specjalistą w przenoszeniu tej szczególnej energii na płaszczyznę fizyczną, kiedy się wciela. 

Wyrażanie swojego centrum energetycznego podczas treningu jest głównym składnikiem tożsamości i celu naszej duszy tutaj na Ziemi.

Lekcje życiowe

Jednym z głównych powodów inkarnacji na Ziemi jest rozwój, doświadczanie i nauka. I zanim w ogóle się tutaj wcielimy, decydujemy o programie „lekcji życia”, których będziemy się uczyć. Lekcje życiowe są tematami, które zgłębiamy w danym życiu. Są jak podstawowa „nić” naszych doświadczeń życiowych i zazwyczaj przyciągamy ludzi, sytuacje i doświadczenia, które pomagają nam zgłębiać te tematy i lekcje.

Celem lekcji życiowych jest zapewnienie nam doświadczeń, które nieznacznie nas zmieniają na poziomie duszy, abyśmy mogli zintegrować te energetyczne cechy z naszą duszą i osiągnąć większe poczucie całości na poziomie duszy.

Treningi Duszy podejmowane pomiędzy wcieleniami

Trening duszy pomiędzy wcieleniami to jakby kariera, którą wykonujemy, gdy nie jesteśmy w ciele. Te treningi duszy są znaczące, ponieważ mogą kształtować nasze zainteresowania i nasze dary, gdy jesteśmy wcieleni, i umożliwią nam wniesienie umiejętności, których nauczyliśmy się podczas tych niefizycznych „karier” do naszego życia i życia innych.

To często tłumaczy, dlaczego niektóre umiejętności przychodzą zupełnie naturalnie i masz do pewnych rzeczy talent.

Przegląd Twoich przeszłych wcieleń tutaj na Ziemi

W tej części przedstawię ogólny przegląd miejsc, okresów w historii i ról, jakie często dana osoba pełniła  w swoich ziemskich przeszłych życiach.

Archetypy Duszy/Dary Duszy

W tej części omawiam Twoje „archetypy”. To zbiór darów duszy, które posiadasz. Czasami te archetypy mogą pochodzić z poprzednich wcieleń, innym razem wywodzą się z Twojej energetycznej Sfery Treningu lub z Twojego Pochodzenia. Zasadniczo te archetypy dają nam więcej informacji i wyjaśnień na temat celu i mocnych stron twojej duszy.

Poznaj opinię moich Klientek Portretu Duszy

opinie pochodzę z mojej korespondencji z klientkami

Co przynosi poznanie swojego Portretu Duszy:

 • Akceptację, ulgę i spokój wewnętrzny, takie głębokie zrozumienie siebie i swoich dotychczasowych decyzji oraz wyborów.
 • Podniesienie swojego stanu świadomości.
 • Widzenie siebie jako istoty wielowymiarowej
 • Widzenie w nowym świetle swoich talentów, darów i mocnych stron i po co tutaj jesteś.
 • Widzenie nowego wymiaru i sensu wyzwań z przeszłości i teraźniejszości, lepsze zrozumienie ich istoty, co przynosi więcej spokoju w życiu.
 • Odpowiedź na pytanie – Kim Jesteś – z perspektywy energetycznej.

Prowadzę Odczytu Portretu Duszy w trzech formach

Szczegóły znajdziesz poniżej.

WAŻNE: Obecnie przyjmuję zapisy na marzec i pierwsze dni kwietnia, jeśli poniżej nie widzisz możliwości zamówienia odczytu, oznacza to, że nie ma już miejsc.

W takim przypadku, poniżej, znajdziesz formularz zapisu na listę zainteresowanych i dzięki temu w pierwszej kolejności dowiesz się o możliwości rezerwacji Odczytu Portretu Duszy, kiedy otworzę ponownie zapisy.

PODSTAWOWY PORTRET DUSZY (PDF)

W skład wchodzi:

 1. Pochodzenie Twojej Duszy
 2. Tożsamość Duszy
 3. Lekcje życiowe.

Forma mini odczytu: 

3 – 4 dni robocze, po realizacji zamówienia otrzymujesz ode mnie wymienione informacje w formie PDF.

Inwestycja: 333 zł

Po realizacji zamówienia napiszę do Ciebie z prośbą o podanie potrzebnych mi danych do sczytania informacji dla Ciebie.

PEŁNY ODCZYT PORTRETU DUSZY (SESJA 1:1 + NAGRANIE AUDIO)

W skład wchodzi:

 1. Pochodzenie Twojej Duszy
 2. Tożsamość Duszy
 3. Lekcje Życiowe
 4. Kariera Duszy pozaziemska
 5. Przegląd przeszłych wcieleń ziemskich
 6. Dary Duszy
 7. Intuicyjne dary Duszy
 8. Odpowiedzi z Kronik Akaszy na jedno Twoje pytanie dot. Twojego rozwoju lub bieżącej sytuacji, z którym przyjdziesz lub pokaże Ci się na spotkaniu.

Forma pełnego odczytu Portretu Duszy:

Umawiamy się na 90-120 min. spotkanie poprzez aplikację Zoom. Na tym spotkaniu przedstawiam Ci informacje, które sczytałam dla Ciebie, mamy też przestrzeń na rozmowę o tym.

Na koniec spotkania prowadzę dla Ciebie proces Soul Body Fusion®️, w trakcie którego świadomie nawiązujesz połączenie ze swoją Duszą.

Po spotkaniu otrzymujesz nagranie audio spotkania.

Inwestycja: 888 zł

Po realizacji zamówienia napiszę do Ciebie w celu umówienia spotkania.

PEŁNY ODCZYT PORTRETU DUSZY + WYMIAR BIZNESOWY

(SESJA 1:1 + NAGRANIE AUDIO)

W skład wchodzi:

 1. Pochodzenie Twojej Duszy + wymiar biznesowy
 2. Tożsamość Duszy + wymiar biznesowy
 3. Lekcje Życiowe
 4. Kariera Duszy pozaziemska
 5. Przegląd przeszłych wcieleń ziemskich
 6. Dary Duszy
 7. Intuicyjne dary Duszy
 8. Odpowiedzi z Kronik Akaszy na jedno Twoje pytanie dot. Twojego rozwoju lub bieżącej sytuacji, z którym przyjdziesz lub pokaże Ci się na spotkaniu.

Forma pełnego odczytu Portretu Duszy z wymiarem biznesowym:

Umawiamy się na 90-120 min. spotkanie poprzez aplikację Zoom. Na tym spotkaniu przedstawiam Ci informacje, które sczytałam dla Ciebie, mamy też przestrzeń na rozmowę o tym.

Na koniec spotkania prowadzę dla Ciebie proces Soul Body Fusion®️, w trakcie którego świadomie nawiązujesz połączenie ze swoją Duszą.

Po spotkaniu otrzymujesz nagranie audio spotkania.

Inwestycja: 1222 zł

Po realizacji zamówienia napiszę do Ciebie w celu umówienia spotkania.

Justyna Kwiatkowska

Gwiezdna podróżniczka, tłumaczka Wszechświata, channelerka

fot. Karo Wicher

 

Jestem w ciągłej podróży przez Życie, a moim drugiem imieniem jest Transformacja.

Przez wiele lat, w roli coachki i mentorki, prowadziłam markę Zadbana Finansowo i wspierałam kobiety w mentalnej transformacji przekonań i programów ograniczających dotyczących finansów oraz wspierałam w budowaniu prosperujących pasjobiznesów.

Moja Dusza pochodzi m.in. z mentalnej planety, gdzie głównie było nastawienie na rozwój mentalny i intelekt, co świetnie tłumaczy moje zamiłowanie do transformacji mentalnych programów i ograniczeń.

Moja Dusza trenowała m.in. w sferze odpowiedzialnej za pieniądze i obfitość materialną, co jest dla mnie potwierdzeniem, że praca w obszarze pieniądza + mentalności jest częścią „mojej pracy”.

W moim przypadku odczyt Projektu Duszy był w dużym stopniu potwierdzeniem, że idę najlepszą ścieżką przez życie, którą wybierałam intuicyjnie, podążając za znakami Wszechświata. Jednak w momencie podejmowania tych decyzji nie miałam takiej świadomości i wiedzy. Dzięki potwierdzeniu i nowym informacjom, do których zyskałam dostęp na temat mojej Duszy, mogłam dalej świadomie wyruszyć w swoją życiową podróż, ale już na świadomym, duchowym poziomie.

Pragnę towarzyszyć teraz Tobie w tej drodze i pokazać Ci potencjały Twojej Duszy, abyś mogła/mógł je świadomie ucieleśniać i sprawiać, że Twoje wewnętrzne Światło jeszcze mocniej mogło świecić nie tylko dla Ciebie, ale i nam wszystkim.

Zapraszam ❤️

Jeśli masz pytania, napisz do mnie.

 

Pytania i odpowiedzi

Czy mogę zamówić odczyt partnera/innej osoby?

Nie sczytuję informacji z przestrzeni bez wyraźnej zgody danej osoby. To nie jest etyczne i wbrew higienie energetycznej, której bardzo pilnuję dlatego nie sczytuję żadnych informacji dotyczących innych osób. Wyjątek stanowi odczyt Portretu Duszy dla dziecka.

Jakie dane będą potrzebne do sczytania Portretu Duszy?

Będę Cię prosiła o Twoje zdjęcie (na białym tle) – jeśli się nie znamy lub o datę urodzenia.

Czy sczytywanie Portretu Duszy jest bezpieczne, czy wiąże się z jakimś ryzykiem dla mnie i dla mojej Duszy?

Sczytywanie Portretu Duszy w Kronikach Akaszy jest pobieraniem informacji. Nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Jeśli Dusza, Wyższe Ja lub Opiekunowie Kronik Akaszy nie dają zgody na odczyt danej informacji, nie mam do niej dostępu, o czym informuję. W takich sytuacjach pytam o powód braku dostępu i jeśli tak się wydarza, to zazwyczaj chodzi o to, że w danej chwili życiowej to nie będzie dla najwyższego dobra danej osoby. Informuję wtedy o tym.

W trakcie odczytów zazwyczaj widzę i czuję radość w przestrzeni danej osoby, a czasem i ekscytację. Z rozmów z osobami po odczytach słyszę o uldze, spokoju, radości i przede wszystkim – wzruszeniu.

Czuje, że nie jestem Gwiezdnym Podróżnikiem, a ziemską Duszą, czy w takie sytuacji odczyt Portretu Duszy ma sens?

Ziemska Dusza oznacza jej pochodzenie. Po wejściu w Kroniki Akaszy sprawdzę pochodzenie Twojej Duszy. Pochodzenie Duszy jest jednym z parametrów odczytu i jak najbardziej ma to sens.

Czy dzięki Portretowi Duszy odnajdę swoją misję życiową?

Portret Duszy to zbiór informacji na temat potencjałów i darów, z którymi tutaj jesteś. Jesli rozumiesz misję życiową jako odpowiedź na pytanie po co tutaj jesteś, to absolutnie uniwersalną odpowiedzią na to pytanie jest odpowiedź, aby być w pełni sobą. Portret Duszy sprawia, że poznajesz siebie z tej najwyższej perspektywy Istoty, którą jesteś i tak, są tam informacje, które wskazują na misję życiową.